اعزام و پذیرش هیات های تجاری و تخصصی

بطور کلی هدف از برگزاری رویداد اعزام هیاتهای تجاری و تخصصی به  دو دسته میتواند تقسیم شوند :

الف)با هدف اصلی الگوبرداری (Bench Marking) و مشارکت در تولید با انتقال تکنولوژی که موجب ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات و توسعه روابط اقتصادی و تجاری با  کشورهای پیشرفته میگردد.

ب) با هدف اصلی  بازاریابی (Marketing) و فروش محصولات که شامل : شناسایی بازار و مصرف کننده ، شناسایی رقبا و آشنایی با قوانین و ادبیات کسب و کار یک کشور و در نهایت امکان سنجی جهت ایجاد بستر همکاری و توسعه روابط تجاری با ایشان صورت میپذیرد

در همین راستا تیم مدیریتی و کارشناسی این شرکت با سابقه برگزاری بیش از 120 رویداد اعزام و پذیرش هیات های تجاری در حدود 30 کشور جهان و همکاری با حدود  70 درصد استانهای کشور ، ضمن ارائه خدمات مسافری و رزرواسیون اعم از: هتل ، ترانسپورت ، بلیط هواپیما ، راهنما و …. ، با تدوین یک برنامه مشخص(Itinerary) و از قبل تعریف شده از طریق هماهنگی با سازمان های ذیربط امکان شرکت درجلسات(Meeting) ، ملاقاتها و مذاکرات رو در روی شرکتها و بازرگانان(B2B) و بازدید از مراکز تجاری سنتی و مدرن و همینطور کارخانجات و واحدهای تولیدی در کشور مقصد اقدام نموده و در حالت خوش بینانه امکان بازاریابی و حتی عقد قرارداد همکاری شرکتها و فعالین اقتصادی خواهد بود.

لازم بذکر است پیشنهادات این شرکت به هر تشکل یا سازمان در داخل یا خارج از کشور بر اساس ویژگیها و توانمندی های ایشان و ترکیب اعضاء هیات صورت میپذیرد.